Гігієна та пародонтологія

Гігієна порожнини рота

Дуже важливу роль у здоров’ї порожнини рота займає гігієна зубів і м’яких тканин. Часто пацієнти не можуть задовільно почистити зуби через скупченість зубного ряду, аномалій положення окремих зубів. Також виникнення великої кількості зубних відкладень залежить від недостатньої кількості ферментів в слині і порушення балансу мікрофлори порожнини рота. Якщо своєчасно не прибрати м’який зубний наліт, то в місцях, де найближче розташовані вивідні протоки слинних залоз, наліт буде кальцинуватися за рахунок мінеральних речовин в слині, що призведе до утворення зубного каменю. Твердий зубний наліт тягне за собою запалення краю ясен, дана ситуація, якщо її вчасно не усунути, тягне за собою збиток кісткової тканини, рухливість зубів, в перспективі – їх втрату.

Записатися на професійну чистку зубів

Результат чистки

Професійна гігієна порожнини рота в стоматологічній клініці Hollywood нерідко відбувається в кілька етапів. Дана тактика дозволяє максимально дбайливо по відношенню до м’яких тканин прибрати твердий і м’який зубний наліт, контролюючи ефективність маніпуляції.

Рекомендований графік контрольного огляду: пацієнтові необхідно проходити контроль гігієни не менше, ніж раз на півроку.

Наші переваги:

Ніякого болю

Максимально безболісне надання стоматологічних послуг.

Приємні ціни

Лояльна, об’єктивно обґрунтована цінова політика.

Устаткування і матеріали

Ми використовуємо тільки передове обладнання та якісні матеріали.

Ювелірна робота

Для складних маніпуляцій, ми застосовуємо стоматологічний мікроскоп.

Безпечно

Ми ретельно дотримуємося абсолютно всіх стандартів та норм стерильності.

Професіоналізм

У нашій клініці працюють виключно професіонали своїх напрямків.

Командний підхід

Командне складання основних і альтернативних планів лікування для вирішення будь-яких проблем.

Гарантія на послуги

Ми надаємо гарантію на всі виконані послуги. Якщо пацієнт відвідує контрольні огляди і дотримується наших рекомендацій, терміни гарантії збільшуються.

Наша команда:

Графік роботи: ПН-НД з 9:30 до 21:00

вул. К. Данькевича, 14