Імплантація

Зубний імплант – це штучний корінь, який складається з біологічно нейтрального матеріалу, що не викликає роздратування тканин, має шорстку поверхню котра сприяє вростання в неї кісткових клітин, саме цей процес називається – остеоінтеграція імпланта. Імплант має зовнішню різьбу, звернену до кісткової тканини і забезпечує первинну стабілізацію в кістці, а також внутрішню різьбу, до якої в подальшому вкручується елемент (абатмент), на якому виконується коронка. Найбільш сприятливий тип з’єднання імплантат-абатмент – це конус. Дане з’єднання дозволяє захистити тканини навколо імплантату від запальних процесів і воронкової резорбції кістки, в той час, як імплантати з шестигранним типом з’єднання з самого початку тягнуть за собою неминуче виникнення воронкової резорбції (убутку) кістки.

Яка вартість імплантації

Імплантація в стоматологічній клініці Hollywood проводиться виключно імплантами які мають тип з’єднання конус – це дозволяє гарантувати тривалий термін служби.

Вибір імплантату безпосередньо залежить від обсягу і якості кісткової тканини, які можливі оцінити використовуючи конусну променеву томографію в якості діагностичного обстеження. У нашій клініці вибір системи імплантатів відбувається після ретельної оцінки кісткових умов і загального стану здоров’я пацієнта. У ряді випадків імплантація може бути виконана одномоментно після видалення зуба, але при цьому необхідно компенсувати залишок дефекту остеотропним матеріалом. На даний момент імплантація дозволяє максимально правильно відновити дефекти зубного ряду, тим самим провести раціональну реабілітацію ефективної жувальної функції.

Наші переваги:

Ніякого болю

Максимально безболісне надання стоматологічних послуг.

Приємні ціни

Лояльна, об’єктивно обґрунтована цінова політика.

Устаткування і матеріали

Ми використовуємо тільки передове обладнання та якісні матеріали.

Ювелірна робота

Для складних маніпуляцій, ми застосовуємо стоматологічний мікроскоп.

Безпечно

Ми ретельно дотримуємося абсолютно всіх стандартів та норм стерильності.

Професіоналізм

У нашій клініці працюють виключно професіонали своїх напрямків.

Командний підхід

Командне складання основних і альтернативних планів лікування для вирішення будь-яких проблем.

Гарантія на послуги

Ми надаємо гарантію на всі виконані послуги. Якщо пацієнт відвідує контрольні огляди і дотримується наших рекомендацій, терміни гарантії збільшуються.

Наша команда:

Графік роботи: ПН-НД з 9:30 до 21:00

вул. К. Данькевича, 14