Ортодонтія

Голлівудська усмішка починається з правильного положення і співвідношення зубів. Ортодонтичне лікування виконується як самостійна терапія або як етап комплексної стоматологічної роботи, без якого інші процедури будуть малоефективними. Наприклад, ортодонтична підготовка до протезування – це найкраща профілактика відколів на вінірах або коронках.

Які показання для ортодонтичного лікування?

В першу чергу, естетичні. Лікар-ортодонт допоможе створити не тільки ідеальну лінію зубів, але і скоригувати пропорції і риси обличчя. Відсутність одного або більше зубів також є показанням для візиту до лікаря. Під наглядом ортодонта Ви зможете зберегти або створити місце перед імплантацією.

Крім того, якісне ортодонтичне лікування усуне чинники, що впливають на довгострокове здоров’я:

  • позбавить від больових відчуттів в щелепних суглобах,
  • допоможе змінити ротове дихання на носове,
  • усуне дефекти мови, пов’язані з неправильним положенням зубів,
  • полегшить пережовування їжі.

Якщо вас турбує хоча б одна з перерахованих естетичних або функціональних проблем, не варто відкладати візит до ортодонта.

Коли варто записатися на консультацію?

Чим раніше, тим краще. Діти – улюблені пацієнти наших фахівців. Ще Гіппократ встановив, що хворобу простіше запобігти, ніж лікувати. Заплануйте перший візит до ортодонта після прорізування всіх молочних зубів у дитини. Дуже важливо відстежувати динаміку розвитку дитячої щелепи – це допоможе уникнути скупченості зубного ряду в дорослому віці.

Також доктор допоможе визначити прикус, адже неправильне змикання зубів не стільки естетична, скільки фізіологічна проблема. По-перше, некоректне положення зубів часто призводить до їх стирання. По-друге, дефекти прикусу не дозволяють якісно пережовувати їжу, що з великою ймовірністю спровокує хвороби шлунково-кишкового тракту.

Записатися на консультацію до ортодонта

Для досягнення максимального ефекту, лікування слід почати якомога раніше. Але у випадку з ортодонтією, краще пізно, ніж ніколи.

Як це працює

Часи, коли ортодонтія асоціювалося зі страшними конструкціями, давно позаду. Крім незнімних брекет-систем, в арсеналі сучасного ортодонта різні пластинкові апарати, елайнери, ретенційні капи. Вражає і вибір матеріалів – від традиційних металевих до супер естетичних сапфірових систем. Спосіб і тривалість лікування ми підбираємо індивідуально, враховуючи клінічну картину та побажання пацієнтів.

Сьогодні брекети – це не жахлива необхідність, а атрибут успішних людей, які піклуються про своє здоров’я і бездоганну зовнішність.

Види брекетів:

Наші переваги:

Ніякого болю

Максимально безболісне надання стоматологічних послуг.

Приємні ціни

Лояльна, об’єктивно обґрунтована цінова політика.

Устаткування і матеріали

Ми використовуємо тільки передове обладнання та якісні матеріали.

Ювелірна робота

Для складних маніпуляцій, ми застосовуємо стоматологічний мікроскоп.

Безпечно

Ми ретельно дотримуємося абсолютно всіх стандартів та норм стерильності.

Професіоналізм

У нашій клініці працюють виключно професіонали своїх напрямків.

Командний підхід

Командне складання основних і альтернативних планів лікування для вирішення будь-яких проблем.

Гарантія на послуги

Ми надаємо гарантію на всі виконані послуги. Якщо пацієнт відвідує контрольні огляди і дотримується наших рекомендацій, терміни гарантії збільшуються.

Наша команда:

Графік роботи: ПН-НД з 9:30 до 21:00

вул. К. Данькевича, 14