Видалення зубів

Видалення зуба – це маніпуляція, яка виконується хірургом-стоматологом. Важливо розуміти, що дана процедура виконується в тих випадках, коли зуб сильно зруйнований, що не дозволяє його пролікувати і відновити або є причиною обтяжених гнійно-запальних процесів.

Видалення зубів ділять на:

  • Типові – прості, при яких не потрібно створення доступу і розподілу зуба на фрагменти.
  • Атипові – складні, що вимагають додаткових методів обстеження і маніпуляцій, пов’язаних з формуванням доступу і поділом зуба на фрагменти.

Так як втрата зуба тягне за собою втрату жувальної ефективності, видалення необхідно проводити дуже дбайливо, щоб максимально зберегти обсяг кісткової тканини, що є ключовим фактором при реабілітації і відновлення жувальної ефективності.

Запис на консультацію

Видалення зубів в стоматологічній клініці Hollywood проводять з урахуванням створення благополучних умов для імплантації.

Видалення зубів мудрості

Видалення “зуба мудрості” відбувається строго за показаннями. Ми не підтримуємо стереотип, що “8-ий зуб” завжди потрібно видаляти. Коли “зуб мудрості” правильно прорізується і не тягне за собою патологічних процесів, то його варто зберегти. У ряді випадків, коли “зуб мудрості” прорізується під кутом, не може прорізатися в цілому, зруйнований і немає доступу для його лікування і відновлення – це показання до видалення.

Видалення зубів за ортодонтичними показаннями

У складних випадках при ортодонтичному лікуванні іноді доводиться жертвувати деякими зубами для створення простору з метою правильного позиціонування зубів і досягнення максимального естетичного та функціонального результату. Виключно в цих випадках можуть бути видалені цілі, здорові зуби.

Наші переваги:

Ніякого болю

Максимально безболісне надання стоматологічних послуг.

Приємні ціни

Лояльна, об’єктивно обґрунтована цінова політика.

Устаткування і матеріали

Ми використовуємо тільки передове обладнання та якісні матеріали.

Ювелірна робота

Для складних маніпуляцій, ми застосовуємо стоматологічний мікроскоп.

Безпечно

Ми ретельно дотримуємося абсолютно всіх стандартів та норм стерильності.

Професіоналізм

У нашій клініці працюють виключно професіонали своїх напрямків.

Командний підхід

Командне складання основних і альтернативних планів лікування для вирішення будь-яких проблем.

Гарантія на послуги

Ми надаємо гарантію на всі виконані послуги. Якщо пацієнт відвідує контрольні огляди і дотримується наших рекомендацій, терміни гарантії збільшуються.

Наша команда:

Графік роботи: ПН-НД з 9:30 до 21:00

вул. К. Данькевича, 14