Видалення кіст

Кіста зуба – це порожнинне утворення товщі кісткової тканини, що має оболонку з епітелію і заповнене рідиною. Найчастіше кіста утворюється навколо кореня зуба з погано пролікованими каналами, причиною цього є мікроорганізми, які через кореневий канал зуба потрапляють в кісткову тканину і провокують хронічний запальний процес. Пацієнт може не підозрювати про наявність кісти до моменту рентген-діагностики, так як до загострення проявів не виявляється. Нерідко кісти, які розташовані навколо коренів верхніх бічних зубів, можуть проростати в верхньощелепний синус (верхньощелепна пазуха). Кіста верхньощелепної пазухи при загостренні може спровокувати гайморит.

Запис на консультацію по видаленню кіст

Видалення кісти в стоматологічній клініці Hollywood проводиться після попереднього лікування кореневих каналів.

Дана операція координується лікарем ендодонтистом, так як для досягнення максимально позитивного результату необхідна командна робота. Це пов’язано з тим, що позитивний результат можливий, коли ендодонтист досяг максимально можливого герметизму по всій довжині каналу. Кіста видаляється разом з верхівкою кореня, після чого лікар ендодонтист проводить ретроградне пломбування кореневого каналу в місці відсікання верхівки кореня. Іноді після видалення кісти сформований дефект кісткової тканини хірург-стоматолог заповнює остеотропним матеріалом, який в процесі загоєння замінюється на кісткову тканину.

Наші переваги:

Ніякого болю

Максимально безболісне надання стоматологічних послуг.

Приємні ціни

Лояльна, об’єктивно обґрунтована цінова політика.

Устаткування і матеріали

Ми використовуємо тільки передове обладнання та якісні матеріали.

Ювелірна робота

Для складних маніпуляцій, ми застосовуємо стоматологічний мікроскоп.

Безпечно

Ми ретельно дотримуємося абсолютно всіх стандартів та норм стерильності.

Професіоналізм

У нашій клініці працюють виключно професіонали своїх напрямків.

Командний підхід

Командне складання основних і альтернативних планів лікування для вирішення будь-яких проблем.

Гарантія на послуги

Ми надаємо гарантію на всі виконані послуги. Якщо пацієнт відвідує контрольні огляди і дотримується наших рекомендацій, терміни гарантії збільшуються.

Наша команда:

Графік роботи: ПН-НД з 9:30 до 21:00

вул. К. Данькевича, 14